Кошик
30 відгуків
пр. Дмитрия Яворницкого ( Карла Маркса) 59 а, оф. 401, Дніпро, Україна
Залишити відгук
Автострахование ОСАГО, Зеленая Карта, КАСКО, страхование имущества.

НАСК "ОРАНТА" пряме врегулювання

НАСК "ОРАНТА" пряме врегулювання

Що дає впровадження системи прямого врегулювання збитків?

1. Вдосконалення надання страхових послуг по ОСАГО за рахунок посилення боротьби за споживача між страховими компаніями.

 

 

2. Можливість для страхувальника при укладанні договору страхування отримати і проаналізувати інформацію щодо якості надання послуг конкретною страховою компанією, зокрема термінів врегулювання, порівняти ці показники різних страховиків.

 

 

3. Можливість страхувальників при укладенні договору страхування особисто вибирати компанію, яка буде виплачувати збиток у разі ДТП, спираючись на інформацію про якість виконання їй своїх зобов'язань.

 

 

4. Стимул страхової компанії в повному обсязі та своєчасно сплачувати страхове відшкодування, оскільки платить «свого» клієнта, і в разі своєчасного і якісного врегулювання страхового випадку може розраховувати на те, що страхувальник вирішить переукласти договір ОСАГО на наступний період.

 

 

5. Спрощення і скорочення термінів процедури врегулювання збитків. Найважливішою перевагою системи прямого врегулювання стане гарантія своєчасного отримання страхового відшкодування постраждалим. Для забезпечення виконання зобов'язань один перед одним, страховики сформують додатковий гарантійний фонд в розмірі 50% середньомісячного обсягу страхових виплат.

 

 

Одним з ключових переваг системи прямого врегулювання є гарантія своєчасного отримання страхового відшкодування постраждалим. Для забезпечення виконання зобов'язань один перед одним, страховики сформують гарантійний фонд в розмірі 50% середньомісячного розміру страхових виплат.

Пряме врегулювання збитків можливо при наступних умовах:

 

1. ДТП сталося за участю двох транспортних засобів, і є контактним (мається зіткнення) незалежно від наявності або відсутності потерпілих, яким завдано шкоду життю і здоров'ю.

2. Обидва водії мали дійсні на момент ДТП поліси ОСАЦВ, видані страховими компаніями, які є учасниками системи прямого врегулювання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner